Fanmade

„Star Wars: Always”, czyli zwiastun sagi Star Wars stworzony przez Tophera Grace’a

star-wars-always-grace-yorkes-trailer

Nadal oczekujemy zwiastuna Epizodu IX, jednak niespodziewanie czas ten postanowili uprzyjemnić nam aktor Topher Grace oraz montażysta Jeff Yorkes. Razem stworzyli oni krótki film Star Wars: Always, będący w zasadzie zwiastunem dziesięciu odsłon Gwiezdnych Wojen.

https://www.youtube.com/watch?v=TJbYJMdmqpM

W pięciominutowym materiale wykorzystali oni nie tylko doskonale nam znane, niekiedy ikoniczne już ujęcia, ale także sceny usunięte, zaś za podkład muzyczny służą popularne partytury z filmowej sagi oraz trailerów tychże filmów.

Warto wspomnieć, że dla obu panów nie jest to pierwsza styczność z tworzeniem gwiezdnowojennej treści. Yorkes był montażystą hołdu dla Powrotu Jedi zatytułowanego The Return of the Jedi: 30 Years and Counting (notabene jego reżyserem był Kyle Newman, reżyser kultowego w fandomie filmu Fanboys). Z kolei jednym z wcześniejszych projektów Grace’a była 85-minutowa wersja Trylogii Prequeli.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.