Wydarzenia

Ujawniono oficjalne plakaty Star Wars Celebration 2019!

RogueOne_18x24-Michael-Pasquale-FINAL

Portal StarWars.com podzielił się z nami oficjalnymi plakatami promującymi nadchodzące wielkimi krokami Star Wars Celebration 2019. Wszystkie prace będzie można zdobyć na terenie imprezy po wcześniejszym zakupie, co jest dużą gratką dla fanów wybierających się w tym roku do Chicago. Nam, zostającym w domach, pozostaje podziwianie tych małych dzieł sztuki z ekranów. Najładniejsze naszym zdaniem obrazy zebraliśmy poniżej (choć nie było to proste zadanie), a całą resztę znajdziecie pod odnośnikiem na początku tekstu.

Darren Tan, Heart of the Rebellion

celebration-poster-heart-of-the-rebellion.jpg

Brandon Kenney, Maelstrom

celebration-poster-maelstrom.jpg

Karen Hallion, No One Is Ever Really Gone

celebration-poster-no-one-is-ever-really-gone.jpg

Kayla Woodside, I Know

celebration-poster-i-know

Danny Haas, The Phantom Menace

celebration-poster-the-phantom-menace

Adrianna Vanderstelt, Train Him, I Will

celebration-poster-train-him-i-will

Star Wars Celebration rozpocznie się 11 kwietnia i potrwa do 15 kwietnia. Będzie to prawdopodobnie najbogatsza pod względem zawartości impreza w całej historii konwentu – czekają na nas szczegóły nadchodzących filmów i seriali m.in. Epizodu IX oraz The Mandalorian, nowe zapowiedzi książkowe i komiksowe, pokaz gry Jedi: Fallen Order i świętowanie 20-lecia premiery Mrocznego Widma.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.