Gry

Główny projektant i scenarzysta „KotOR II” pracuje przy „Jedi: Fallen Order”

Jedi-Fallen-Order-Chris-Avellone

Chris Avellone nie jest nazwiskiem, które powinien kojarzyć każdy fan Gwiezdnych Wojen, ale z pewnością powinien być doskonale znany fanom gier cRPG, w tym miłośnikom Star Wars: Knights of the Old Republic II – podczas prac nad wzmiankowanym tytułem pełnił rolę głównego projektanta oraz scenarzysty. Okazuje się, że niebawem po raz kolejny będziemy mogli podziwiać efekty pracy Chrisa.

Jeden z fanów zapytał Avellone’a na Twitterze, nad czym obecnie pracuje. Twórca nie chciał zdradzić nazwy jednego z projektów, ale bardzo chętnie podzielił się faktem zakończenia pracy nad Star Wars Jedi: Fallen Order.

Z kontekstu możemy wywnioskować, że (podobnie jak w przypadku KotOR-a II) również i tym razem Chris piastował stanowisko scenarzysty przy Jedi: Fallen Order. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla tych z nas, którzy liczą na ciekawą i wciągającą fabułę, towarzyszącą nam podczas rozgrywki w najnowszy tytuł od Respawn Entertainment.

Knights of the Old Republic II nie było jedynym dużym projektem, w jaki na przestrzeni lat zaangażował się Avellone, ponieważ pracował on również nad takimi hitami, jak Fallout 2, Fallout: New Vegas, Planescape: Torment, Neverwinter Nights 2 czy Baldur’s Gate: Dark Alliance.

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order zaplanowana jest na jesień 2019 roku. W grze wcielimy się w młodego Jedi, który przetrwał wydarzenia związane z wykonanym przez klony Rozkazem 66. Fabuła osadzona zostanie pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją. Podczas tegorocznego Star Wars Celebration poznamy więcej szczegółów na temat gry.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.