Gwiezdne Wojny - Historie

„Han Solo” już wkrótce na HBO GO

solo-a-star-wars-story-hbo-go

Drugi spin-off liczącej sobie ponad 40 lat sagi Star Wars, film poświęcony postaci Hana Solo, przedstawiający jego losy przed wydarzeniami z Nowej nadziei, już niedługo trafi na jedną z dostępnych w Polsce platform streamingowych.

Na razie nie mamy dokładnych informacji pozwalających określić, kiedy należy spodziewać się debiutu Solo: A Star Wars Story na HBO GO, jednak dzięki aktywności firmy w mediach społecznościowych wiemy, że premiera nastąpi jeszcze w marcu. Najprawdopodobniej będzie to niedziela 17 marca, gdyż właśnie wtedy Han Solo zostanie pokazany przez HBO w telewizji.

Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć ostatniej produkcji Lucasfilmu lub czujecie, że chętnie powtórzylibyście seans, zbliżająca się premiera w HBO i HBO GO będzie idealną okazją, aby (ponownie) obejrzeć spin-off.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.