Filmy

Mamy pierwsze spojrzenie na TIE Echelona z Galaxy’s Edge i Epizodu IX!

first-order-tie-fighter-pilots

Od kilku dni machina promocyjna parków Star Wars: Galaxy’s Edge zaczyna nabierać rozpędu, w związku z czym w sieci pojawia się coraz więcej oficjalnych i nieoficjalnych doniesień, a także zdjęć związanych z nadchodzącymi atrakcjami. Dzięki jednemu z użytkowników Reddita możemy po raz pierwszy przyjrzeć się nowemu rodzajowi myśliwca TIE, którym na Batuu transportowani są żołnierze Najwyższego Porządku.

Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, TIE Echelon ma stanowić atrakcję na terenie parków rozrywki Galaxy’s Edge. Jeśli jednak wierzyć słowom reportera ABC News, Claytona Sandella, nowy typ pojazdów dostanie swoje 5 minut również na ekranach kin.

Sandell, który miał okazję udać się na zamknięty pokaz disneyowskich parków rozrywki, w rozmowie ze Star Wars News Net powiedział:

„To nowy rodzaj myśliwca TIE, którego jeszcze nikt dotąd nie widział. Zdradzono mi, że ten typ pojazdów pojawi się w kolejnym filmie. Zakładam, że chodziło im o Epizod IX. To naprawdę fajnie zaprojektowany statek. Można porównać go do promu Kylo Rena zmniejszonego do rozmiarów myśliwca TIE.”

TIE Echelon from Galaxy’s Edge (and maybe IX?) from StarWarsLeaks

TIE Echelon to niejedyna atrakcja ze Star Wars: Galaxy’s Edge, która może zaznaczyć swoją obecność w Epizodzie IX. Zaledwie przedwczoraj pisaliśmy o nowym typie szturmowców w czerwonych pancerzach, również mających stanowić element parków, a wedle słów przedstawiciela Disneya dodatkowo odegrają oni rolę w finale sagi Star Wars:

„To 709 Batalion, Czerwona Furia. Jest kilka historii, które chcielibyśmy opowiedzieć o tych gościach, dlaczego tu są [na Batuu – przyp. red.] i czego szukają – albo raczej kogo.”

Ostatnia część Trylogii Sequeli zadebiutuje na srebrnych ekranach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.