Filmy

Mark Hamill zaimprowizował scenę pożegnania Luke’a z Leią

Luke_Leia

Spośród wielu wywołujących skrajne emocje fragmentów sagi Star Wars, do najbardziej wzruszających z całą pewnością należy ostatnia wspólna scena Marka Hamilla i Carrie Fisher. Jak się jednak okazuje, pożegnanie odgrywanych przez dwójkę aktorów postaci wymknęło spod kontroli scenarzysty i reżysera Ostatniego Jedi, Riana Johnsona, i moment pocałunku w czoło został zaimprowizowany przez aktora wcielającego się w Luke’a Skywalkera.

„To był przepełniony emocjami dzień na planie, bo, wiedząc, że poświęci swoje życie dla większego dobra, Luke żegnał się… Na zawsze. Pocałunku nie było w scenariuszu, to było spontaniczne podsumowanie jego i moich uczuć, których nie da się wyrazić słowami.”

Niewykluczone, iż w Epizodzie IX zobaczymy jeszcze Marka Hamilla (aktor został zaangażowany pomimo śmierci jego bohatera, który najpewniej pojawi się w filmie jako duch Mocy) i Carrie Fisher razem na ekranie, jednak (jeśli w ogóle) stanie się tak tylko dzięki wykorzystaniu przez filmowców nieużytych dotąd ujęć, przygotowanych na potrzeby poprzednich filmów ze zmarłą przed dwoma laty odtwórczynią roli Lei.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.