Wydarzenia

Oscar Isaac pojawi się na Star Wars Celebration 2019

Oscar-Isaac-as-Poe-Dameron-in-Star-Wars-The-Last-Jedi

Obok wielu innych związanych z sagą Gwiezdnych Wojen osobistości, na tegorocznym Star Wars Celebration Chicago pojawi się również Oscar Isaac. Jak na razie nie jest to co prawda oficjalna informacja, ale udział aktora wcielającego się od Przebudzenia Mocy w pilota Ruchu Oporu Poe Damerona, jednego z najważniejszych bohaterów Trylogii Prequeli, potwierdza dziennikarz Fox 32 News oraz Good Day Chicago.

„Oscar Isaac właśnie powiedział mi, że będzie w Chicago na Star Wars Celebration!”

Wydarzenie rozpocznie się 11 kwietnia i trwać będzie aż 4 dni. Niewykluczone, że w czasie imprezy ujawniony zostanie tytuł Epizodu IX, którego zwiastun być może również zobaczymy właśnie między 11 a 15 kwietnia.

Należy oczywiście spodziewać się, iż w związku ze zbliżającą się premierą ostatniego rozdziału sagi Star Wars, na Celebration Chicago 2019 do grona licznych gości pokroju Iana McDiarmidaOscara Isaaca dołączą także inni członkowie obsady najnowszych filmów.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.