Gry

„Battlefront II” – w marcu czeka nas nowy tryb i nowa klasa żołnierzy

Republic-Commando-in-Battlefront-2

Youtuber SYLO w swoim najnowszym materiale podzielił się z nami wieściami na temat nadchodzącej zawartości do Star Wars: Battlefront II. Znalazło się wśród niej miejsce dla nowej klasy żołnierzy, mającej rzekomo wkrótce zawitać do gry.

Jak możemy usłyszeć w filmie, w marcu czeka nas kolejna spora aktualizacja, która wprowadzi długo wyczekiwany duży tryb rozgrywki określany mianem Titan Mode. Ma on polegać na przejmowaniu punktów i wrogich okrętów dowodzenia, zaś skala bitew będzie przewyższać obecnie największy tryb Galaktycznego szturmu. Ponadto doczekamy się zmian w walce na miecze świetlne, by pojedynki wyglądały bardziej realistycznie, co należy rozumieć jako bardziej filmowo.

battlefront-2-ii-infiltrator-class.jpg

Co ciekawe, wraz z aktualizacją do gry ma trafić nowa klasa żołnierzy o nazwie Infiltrator – wyciek potwierdzający prace nad nią możecie zobaczyć powyżej. W jej ramach mamy otrzymać dwie jednostki. Prawdopodobnie właśnie do tej klasy należeć będą komandosi klonów, o których możliwym pojawieniu się informowaliśmy wcześniej. Spekuluje się także o droidach-komandosach, żołnierzach ARC oraz droidach MagnaGuard. Początkowo Infiltrator będzie dostępny tylko w erze Wojen Klonów, jednak nie jest wykluczone, że DICE postanowi w przyszłości dodać jednostki tej klasy także dla pozostałych er.

Wspomniany we wstępie materiał możecie zobaczyć poniżej:

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. A są jakieś przesłanki na temat gier mobilnych? Mam na myśli „Galaxy Of Heroes”, oraz czy powstanie ” Force Arena 2″?

    Co do Battelfronta to widać, że wezystko w końcu zmie

  2. *wszystko w końcu zmierza ku dobremu, a może na Celebration poza samym „Fallen Jedi” dostaniemy też kontynuację rodziny Versio? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.