Filmy

Oscar Isaac wierzy, że Epizod IX zachwyci publikę

oscar-isaac-poe-dameron-star-wars-episode-ix

Do premiery Epizodu IX pozostaje coraz mniej czasu. Oczekiwania wobec filmu natomiast wręcz przeciwnie – wciąż rosną. Podekscytowany perspektywą zbliżającego się finału sagi Star Wars jest także występujący w nim Oscar Isaac, według którego obraz kreowany przez ekipę pod dowództwem J.J. Abramsa stanowić będzie zdecydowanie warte poznania domknięcie historii.

W wywiadzie udzielanym niedawno Associated Press, aktor stwierdził, że:

„To była największa zabawa, jaką dotąd przeżyłem. Cała produkcja odbywała się energicznie, ale ze swobodą i podekscytowaniem. Wiedza o tym, że to zakończenie nie tylko naszego czasu, ale wszystkich dziewięciu historii, dziewięciu epizodów sagi Skywalkerów, czyni to niesamowitym. Myślę, że ludzie będą po prostu zachwyceni.”

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku. W ciągu najbliższych tygodni, najpewniej w czasie Star Wars Celebration Chicago 2019 – wydarzenia, na którym między innymi pojawi się właśnie Oscar Isaac – powinniśmy poznać tytuł filmu oraz zobaczyć jego pierwsze materiały promocyjne.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Nabliższe tygodnie pod względem wyczekiwania do Celebration, będą dla Mnie niesamowite, a moment gdy wszystko się wydarzy bez względu na wszystko będzie… Kończyć nie muszę! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.