Seriale

Dave Filoni dzieli się pomysłem na potencjalną przyszłość Ahsoki i Sabine Wren

Ahsoka-Tano-Sabine-Wren

Trudno uwierzyć, że od finału Rebeliantów minął już ponad rok, jednak niedawno przypomniał nam o tym współtwórca animacji, Dave Filoni. Opublikował on na Facebooku i Twitterze szkic swojego autorstwa, przedstawiający potencjalną przyszłość Ahsoki Tano i Sabine Wren, które prawdopodobnie wspólnie poszukują zaginionego Ezry Bridgera.

Filoni podziękował przy okazji fanom za całe wsparcie, jakie okazali ekipie odpowiedzialnej za tworzenie serii.

Wspomniany wpis możecie znaleźć poniżej:

„Dziękuję wam wszystkim za wspomnienia związane ze Star Wars Rebels, którymi się dzielicie. Produkcja tego serialu była wspaniałym przeżyciem, a cała załoga jest niezwykle wdzięczna za okazywaną przez was miłość  i wsparcie poprzez #RebelsRemembered. Próbowałem wymyślić coś, co mógłbym naszkicować z tej okazji, ale nie mogłem wpaść na nic związanego z przeszłymi wydarzeniami, więc narysowałem coś z potencjalnej przyszłości. Zawsze dobrze jest sprawdzić, co u starych znajomych, nie sądzicie? Nie, to nie jest zapowiedź nowego serialu, po prostu szkic, który dziś dla was zrobiłem – dla najlepszych fanów na świecie. Dziękuję.”

Jak sami możecie zauważyć, rysunek Dave’a nie jest zapowiedzią kolejnego serialu, ale jego wizją na to, co mogło się stać po wydarzeniach znanych z Rebeliantów.

Niewykluczone oczywiście, że w przyszłości spotkamy jeszcze Ahsokę i Sabine. Kto wie, być może nawet odnajdą Ezrę Bridgera? Czas pokaże, co planują dla nas twórcy z Lucasfilm.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Największa zagadka, która będzie Mnie trawić, trzymać w ogromnym napięciu, a już pomjam sprawę Ezry i Thrawna, ale przede wszystkim Ahsoki Tano (Fulcrum), która po prostu jest… Co tu więcej pisać </3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.