Filmy

Materiały z Epizodu IX zaprezentowane na spotkaniu dla akcjonariuszy Disneya

Star-Wars-episode-IX-kiedy-premiera

Należenie do grona akcjonariuszy The Walt Disney Company wiąże się z wieloma profitami, a jednym z nich z całą pewnością jest możliwość zobaczenia pewnych rzeczy na długo przed tym, zanim trafią one do „zwykłych śmiertelników”. Nie inaczej jest w przypadku powstającego Epizodu IX sagi Star Wars – jak donoszą raporty, materiały z filmu zostały zaprezentowane na niedawnym spotkaniu akcjonariuszy Disneya.

Choć CEO wytwórni, Bob Iger, nie zdradził tytułu filmu tworzonego pod nadzorem J.J. Abramsa, to obecnym gościom przedstawiono związane z nim treści wizualne.

Biorąc pod uwagę, jak niedawno zakończono zdjęcia do filmu, nie jest do końca jasne, czy nagranie było czymś znaczącym, czy tylko kompilacją scen zza kulis. Patrząc jednak na to, jak mało materiałów z produkcji dotąd widzieliśmy, zobaczenie czegokolwiek związanego z Epizodem IX z pewnością było bardzo interesującym doświadczeniem.

Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, na pierwsze materiały z finałowej odsłony Sequelowej Trylogii świat będzie musiał zaczekać do tegorocznego Star Wars Celebration Chicago, które odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia.

Źródło: Comicbook.com

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.