Filmy

Opis materiałów ujawnionych na spotkaniu dotyczącym Epizodu IX!

star-wars-episode-ix-logo-1536x864

Przed chwilą informowaliśmy Was o spotkaniu akcjonariuszy Disneya, na którym pokazano pierwsze materiały dotyczące wyczekiwanego Epizodu IX. Oczywiście nie są one przeznaczone dla nas (przynajmniej na razie), lecz jeden z uczestników wydarzenia – Scott Ladewig – uaktywnił się w mediach społecznościowych i podzielił tym, co miał okazję zobaczyć.

Przede wszystkim ujawnione materiały filmowe były jego zdaniem świetne. Prezes DisneyaBob Iger, pokazał zarówno rzeczywiste sceny pochodzące z filmu, jak i ujęcia zza kulis. Wszystko było zebrane w krótki, bardzo dynamiczny klip. Konkretnie można było zobaczyć:

  • łamacza blokad w opuszczonym hangarze;
  • wywracającą szturmowców eksplozję na pokładzie okrętu;
  • Kylo Rena znajdującego się w białym pokoju, spoglądającego na maskę Vadera – sam Kylo nie nosił swojego hełmu;
  • Rey, Finna i Poe w kokpicie Sokoła Millennium. Ponadto pokazano Rey z kuszą Chewbakki oraz Finna we wnętrzu porzuconego okrętu;
  • krótkie ujęcie na Lando;
  • Rey spacerującą po rynku pełnym klasycznych ras obcych – nie był to rynek na planecie Batuu, raczej był to piaszczysty świat;
  • Rey skaczącą i wykonującą salto podczas walki z mieczem świetlnym.

Warto również zauważyć, że niektóre z informacji pojawiły się we wcześniejszych wyciekach dotyczących nadchodzącej produkcji. Niestety, podczas spotkania nie ujawniono tytułu filmu, który nadal jest znany jest tylko i wyłącznie J.J. Abramsowi. 

Materiały, o ile zostaną udostępnione, zobaczymy prawdopodobnie nie prędzej niż na panelu Epizodu IX w trakcie kwietniowego Star Wars Celebration Chicago.

Tweety Scotta dotyczące pokazanych scen możecie przeczytać poniżej:

Gwiezdne Wojny: Epizod IX zadebiutują w kinach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.