Filmy

Matt Smith jednak nie wystąpi w Epizodzie IX?

matt-smith-star-wars-episode-ix

Pomimo wcześniejszych doniesień publikowanych przez jak najbardziej wiarygodne portale oraz licznych plotek dotyczących roli aktora w filmie, wygląda na to, iż Matt Smith może wcale nie pojawić się w Epizodzie IX.

Kiedy w czasie ostatniego wywiadu, którego udzielał Los Angeles Times, poruszony został temat Gwiezdnych Wojen, artysta znany dotąd między innymi z roli Doktora w Doktorze Who, stwierdził:

„O ile wiem, na pewno tam nie występuję.”

Oczywiście niewykluczone, iż Smith nie mówi prawdy – być może nie otrzymał od Lucasfilmu pozwolenia nawet na potwierdzenie doniesień, może woli skłamać, aby uniknąć kolejnych pytań dotyczących jego roli w Epizodzie IX albo zwyczajnie droczy się z oczekującą premiery ostatniego rozdziału sagi Star Wars publiką. Pierwsze informacje mówiły przecież, iż postać, w którą ma się wcielić, będzie dla historii kluczowa.

Jednocześnie jednak nie możemy rzecz jasna założyć, że aktor kłamie. Koniec końców udziału Matta Smitha nigdy oficjalnie nie potwierdzono, a tak zdecydowana odpowiedź – mimo możliwości, iż jest niezgodna z prawdą – bynajmniej nie wzbudza optymizmu.

Prawdopodobnie zatem sami będziemy musieli przekonać się, czy aktor znajdzie się w Epizodzie IX, wybierając się w grudniu do kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.