Filmy

Anakin symuluje język droidów w usuniętej scenie z „Zemsty Sithów”

anakin-skywalker-lightsaber

Podobnie jak dziś spotyka to najnowsze Gwiezdne Wojny spod szyldu Walta Disneya, tak Trylogia Prequeli doczekała się swego czasu równie mocnej fali krytyki ze strony środowiska fanów, narzekających na irytujące postacie, kiepską grę aktorską, dziwne lub niepotrzebne wątki fabularne i zbyt dużą ilość efektów komputerowych. Okazuje się, że niewiele brakowało, a osoby negatywnie nastawione do filmów George’a Lucasa mogłyby dostać jeszcze więcej amunicji przeciw dziełom reżysera.

Jeden z fanów dokopał się do usuniętej sceny z Zemsty Sithów, która przedstawia Anakina Skywalkera używającego charakterystycznego „ćwierkania” atromechów w konwersacji z Obi-Wanem. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, wygląda na to, że w którymś momencie procesu twórczego planowano dodanie takiego dialogu do filmu…

Zobaczcie sami:

Choć na pierwszy rzut oka scena może wydawać się całkiem zabawna, to chyba sami przyznacie, że „ćwierkanie” niczym droid brzmi dość dziwnie w ustach Anakina, bardziej przywodząc na myśl coś zbliżonego do parodii Star Wars, niż pełnoprawną odsłonę sagi.

Co sądzicie o ukazanej scenie? Może jednak chcielibyście, żeby twórcy zachowali taką formę humorystycznego przerywnika w ostatecznej wersji III Epizodu? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.