Książki i komiksy

Uroboros publikuje okładkę oraz opis „Ciemnej Strony Mocy”

uroboros-ciemna-strona-mocy-thrawn-2-zahn-tytul

Wydawnictwo Uroboros podzieliło się na swoim oficjalnym fanpage’u opisem oraz okładką drugiej tegorocznej pozycji ze świata Gwiezdnych Wojen. Jest to 2. tom należącej do Legend trylogii Thrawna, a mianowicie Ciemna Strona Mocy.

Najprzebieglejszy i najbardziej bezlitosny strateg upadającego Imperium, wielki admirał Thrawn, przejął dowództwo nad imperialną flotą i rozpoczął zakrojoną na olbrzymią skalę kampanię mającą na celu zniszczenie Nowej Republiki. Tymczasem Han Solo i Lando Calrissian prowadzą wyścig z czasem, pragnąc odnaleźć dowód zdrady w najwyższych kręgach Rady Republiki. W ten sposób trafiają na trop floty złożonej z potężnych okrętów, które mogą doprowadzić do zagłady ich przyjaciół, a ich wrogom przynieść triumf. Jeszcze większe zagrożenie stanowi nowy Mroczny Jedi, który ujawnił się nagle w galaktyce, wyłaniając z mroków przeszłości – zgorzkniały… i pragnący przeciągnąć Luke’a Skywalkera na ciemną stronę Mocy.

uroboros-ciemna-strona-mocy-thrawn-2-zahn-okladka

Powieść autorstwa Timothy’ego Zahna w przekładzie Anny Hikiert trafi na półki księgarń 3 kwietnia tego roku. Jeśli obejdzie się bez komplikacji, to w maju doczekamy się zwieńczenia legendarnej trylogii, czyli powieści Ostatni Rozkaz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.