Gry

Fan odświeża kultową grę „Star Wars Episode 1: Racer” – udostępnił demo

star-wars-episode-1-racer-remade.jpg

Jeden z użytkowników sceny modderskiej o nicku RobJin udostępnił właśnie wersję demo swojego aktualnego projektu. Jest nim kultowa gra Star Wars Episode I: Racer przeniesiona na najnowszy silnik Unreal Engine 4. Nim jednak zaczniecie klikać w celu pobrania tytułu, musicie wiedzieć, że demo zawiera zaledwie jedną trasę w mieście Mos Espa na Tatooine oraz podracer Anakina.

Choć grze przydałoby się kilka szlifów (głównie w kwestiach technicznych), to należy pochwalić autora za świetne odwzorowanie sfery audiowizualnej.

Przykładową rozgrywkę w odświeżonym Racerze możecie zobaczyć poniżej:

Demo jest dostępne do pobrania pod tym linkiem. Jeśli jesteście zainteresowani, uczyńcie to jak najszybciej, gdyż nie wiadomo, czy Disney albo Electronic Arts nie zablokują projektu, jak czyniono to wielokrotnie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy z fanowskimi projektami growymi (na przykład w przypadku remake’u KotOR-a).

Miejmy nadzieję, że tym razem autor zostanie oszczędzony i być może wkrótce doczekamy się dalszego rozwoju gry, w tym dodania ponad 20 tras oraz ścigaczy znanych z oryginału, którego premiera miała miejsce już 20 lat temu!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.