Seriale

Na Star Wars Celebration 2019 nie poznamy nowego serialu animowanego

star-wars-rebels-siege-of-lothal

Tegoroczne Star Wars Celebration zbliża się wielkimi krokami, a w międzyczasie zapowiedziano pojawienie się na imprezie aż trzech paneli poświęconych serialom animowanym. Po ujawnieniu tej informacji fani zaczęli spekulować, że gwiezdnowojenne wydarzenie mogłoby być dobrym momentem na zapowiedź nowej serii, jednak domysły te zostały szybko ukrócone.

Jeden z fanów napisał na Twitterze, że idealną okazją ku temu byłby panel poświęcony serialowi Star Wars: Rebelianci. Do wypowiedzi odniosła się edytorka Lucasfilmu, Tracy Cannobbio, odpowiadając, że nie ma nawet cienia szansy na jakąkolwiek zapowedź nowej animacji na tym panelu.

star-wars-rebels-celebration-new-series

Choć Tracy nie odniosła się do całego Celebration, to szanse na ogłoszenie w trakcie imprezy kolejnej produkcji są raczej znikome.

Biorąc pod uwagę, że przed nami dopiero finał pierwszego sezonu Star Wars: Resistance, zapowiedź nowej serii wydawałaby się mało logicznym posunięciem. Można bezpiecznie założyć, że czeka nas jeszcze co najmniej jeden (jeśli nie więcej) sezon serii o Kazudzie Xiono, a pod koniec roku pojawi się również 7. sezon Wojen Klonów, więc ogłaszanie powstania kolejnej animacji byłoby przerostem formy nad treścią.

Nie zapominajmy, że na platformie streamingowej Disney+ ma pojawić się również pierwszy serial aktorski w świecie Star Wars, czyli The Mandalorian, zaś prawdopodobnie w następnym roku doczekamy się serii o Cassianie Andorze. Wybór spośród seriali będzie zatem całkiem spory.

Star Wars Celebration Chicago odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.