Wydarzenia

Ahmed Best i Erin Kellyman kolejnymi gośćmi podczas Star Wars Celebration 2019

erin-ahmed-swcc-tall

Jak informuje między innymi oficjalny profil StarWars.com, do grona gości specjalnych podczas tegorocznego Star Wars Celebration dołączyli Ahmed Best i Erin Kellyman.

Pierwszy z wymienionych aktorów to odtwórca roli Jar Jar Binksa z Trylogii Prequeli, zaś Erin Kellyman wcieliła się w postać przywódczyni gangu Cloud Riders – Enfys Nest – w ostatnim spin-offie Gwiezdnych Wojen, czyli Solo: A Star Wars Story.

Dla Ahmeda Besta powrót do świata Star Wars z pewnością będzie emocjonującym doświadczeniem… W końcu jest to jeden z pierwszych gwiezdnowojennych aktorów, którzy spotkali się z nękaniem i szykanami ze strony toksycznej części fandomu. Przyczyną takiego obrotu spraw był odegrany przez niego Binks – postać nie przypadła do gustu sporej części społeczności, jednak pewna grupa zrobiła wiele, by stworzenia Gunganina pożałował nie tylko George Lucas, ale i Bogu ducha winien aktor.

Wizyta Ahmeda związana jest z zapowiedzianym panelem z okazji 20. rocznicy powstania Mrocznego Widma.

Jeśli chodzi o Erin Kellyman, to osobiście mam ogromną nadzieję, że Han Solo nie był ostatnią produkcją, w jakiej spotkaliśmy graną przez nią Enfys Nest. Być może dowiemy się czegoś więcej w takcie Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.