Gry

„Battlefront II” – znamy nowe jednostki specjalne dla klonów i droidów!

Battlefront-2-arc-troopers-commando-droids

Wczorajszego wieczora pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności przybliżająca nam szczegóły na temat nowych jednostek specjalnych, jakie mają trafić do Star Wars: Battlefront II pod koniec marca.

Jak dowiadujemy się z wpisu na oficjalnym forum, razem z marcowym patchem Republika Galaktyczna otrzyma wsparcie od elitarnych ARC Trooperów, zaś Separatyści wystawią na pole bitwy Droidy Komandosów Serii BX.

Szczegółowo omówiono też umiejętności oraz gwiezdne karty, którymi będą posługiwać się nowe klasy. Przetłumaczyliśmy dla Was najważeniejsze opisy, więc śmiało zaglądajcie poniżej!

ARC Trooper

j8wtx1986xum.gif

ARC Trooper atakuje bez zastanowienia i wpada na pole walki, dzierżąc swoje zaufane pistolety DC-17. Tak, dobrze czytacie: pistolety. Ta jednostka może używać podwójnych pistoletów i strzelać z nich niezależnie, skutecznie podwajając swoją prędkość ostrzału.

Z uwagi na niski zasięg posiadanej broni, żołnierz ten potrzebuje czegoś bardziej skutecznego przeciw odległym wrogom. Aby zwiększyć zasięg rażenia, umiejętność Power Blast ARC Troopera naładowuje jego główny pistolet dużą dawką energii, którą może potem wystrzelić i spowodować potężny wybuch. Dodaje to do jego arsenału atak dystansowy, który będzie też przydatny przeciwko pojazdom. Skieruj swój strzał odpowiednio, a równie dobrze możesz nieźle poharatać wrogiego Złoczyńcę.

Aby uzyskać dodatkowe informacje o polu walki, ARC Trooper może aktywować umiejętność Helmet Scanner, która obniża jego wizjer na hełmie. Emitowane są w tym czasie ciągłe impulsy skanujące, a ich zadaniem jest odsłonięcie wszystkich wrogów w zasięgu (nawet tych za ścianą). Czas pomiędzy impulsami jest dłuższy niż czas, w którym wrogowie zostaną ujawnieni przez każdy impuls, więc nadal będziesz potrzebował ogólnego rozeznania na polu bitwy, aby nie stracić z oczu swoich oponentów.

Gdy natrafisz na potężnego wroga, ARC Trooper może szybko wyrównać szanse w starciu za pomocą umiejętności Shock Trap. Urządzenie to przeznaczone jest do rzucania w kierunku wrogów i ręcznej detonacji, rażąc prądem elektrycznym i powalając każdego w zasięgu. Jest to przydatne zarówno dla flankowania większych grup wrogów, jak i dla przechylania szali na korzyść twoich sojuszników, gdy potrzebują chwili na odwrót z pola walki.

Ogólnie rzecz biorąc, ARC Trooper stanowi doskonały dodatek do armii klonów. Jest to bardzo strategiczna jednostka, mająca najlepsze wyniki, gdy gra się nią w opisany powyżej sposób. Flankuj swoich wrogów i wspieraj wojska, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Droid serii BX

w1b73ickltx3.gif

Droid BX jest prawdopodobnie jedną z najbardziej zabójczych jednostek w armii Separatystów. Uzbrojony w zmodyfikowany karabin bojowy E-5, powszechnie używany przez droidy bojowe B1, BX poświęca szybkostrzelność na rzecz większej precyzji na długich dystansach.

Poza zmodyfikowanym blasterem zapewniającym skuteczność na dłuższych dystansach, BX posiada również wibroostrze, które pozwala mu uzyskać przewagę w walce w zwarciu. Używając przycisku walki w zwarciu lub umiejętności Sinister Strikes (oba mają tę samą funkcję), droid BX może wykonać do trzech uderzeń miecza z rzędu, zanim będzie wymagał krótkiego czasu odnowienia. Podczas gdy uderzenia nie zadają o wiele więcej obrażeń niż w przypadku zwykłego żołnierza, są one znacznie szybsze, a ostateczne uderzenie jest tak potężne, że powali przeciwnika na ziemię.

BX może również użyć zasłony dymnej, rzucając specjalną bombę u swoich stóp. Okolica zostanie natychmiast wypełniona bardzo gęstym dymem, który zakłóca nawet podstawowe elementy interfejsu użytkownika, takie jak tagi graczy i kontury, więc widok przeciwnika jest zablokowany.

Możesz także połączyć zasłonę dymną z jego ostatnią zdolnością, czyli Thermal Vision, aby uzyskać niszczycielski rezultat. Sprawia ona, że ​​oczy BX świecą na czerwono i pozwalają zobaczyć, gdzie znajdują się wrogowie (nawet przez ściany i inne przeszkody). Umiejętność ta dezorientuje również skanery wroga.

Opisany zestaw umiejętności, w połączeniu z wyższą niż normalna prędkością sprintu, sprawia, że ​​BX jest śmiertelnym przeciwnikiem, zarówno przed jego zobaczeniem, jak i wtedy, gdy nie zdążysz go pokonać przed skróceniem dzielącego was dystansu.


Jeśli interesują Was opisy gwiezdnych kart, jakimi będą posługiwać się nowe klasy postaci, koniecznie zajrzyjcie do pełnego wpisu na forum Star Wars: Battlefront II.

Patch wprowadzający jednostki specjalne i tryb Titan Mode (nazwa robocza) zadebiutuje już 26 marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.