Filmy

Panel Epizodu IX oficjalnie potwierdzony na Star Wars Celebration 2019!

Episode IX

Z pewnością nie będzie to dla nikogo wielkim zaskoczeniem, ale zawsze dobrze mieć oficjalne potwierdzenie w tak ważnej kwestii, jak Epizod IX – z najnowszego odcinka The Star Wars Show dowiadujemy się bowiem, że podczas tegorocznego Star Wars Celebration pojawi się panel poświęcony ostatniej części Trylogii Sequeli.

Prowadzący program – Andi Gutierrez i Anthony Carboni – potwierdzili, że finał sagi Skywalkerów doczeka się własnego panelu w trakcie Celebration 2019, a jego głównymi gośćmi mają być J.J. Abrams i Kathleen Kennedy. Zapowiedziano, że podczas wydarzenia poznamy wiele szczegółów na temat powstającego filmu i możemy spodziewać się sporej ilości związanych z nim niespodzianek.

Wspomniany odcinek The Star Wars Show obejrzycie poniżej:

Jedną z napomkniętych niespodzianek z pewnością będzie teaser lub nawet trailer Epizodu IX. Co jeszcze może nas czekać? Będziemy musieli zaczekać niecały miesiąc, żeby się o tym przekonać, bo panel zaplanowany jest na 12 kwietnia.

Star Wars Celebration Chicago odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia, zaś premiera Epizodu IX przewidziana jest 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.