Filmy

Epizod IX rozwinie relację Poe i Lei

poe-dameron-general-leia-organa-star-wars-episode-ix

Choć w ostatnim rozdziale sagi Skywalkerów sceny ze zmarłą w 2016 roku Carrie Fisher ograniczone zostaną do wykorzystania nieużytych dotąd ujęć z poprzednich filmów, wygląda na to, iż mimo wszystko Leia Organa odnajdzie właściwe sobie miejsce w historii.

Oscar Isaac twierdzi, iż w Epizodzie IX jeszcze wyraźniej wybrzmi zaprezentowana w Ostatnim Jedi więź między odgrywanym przez aktora Poe Dameronem a generał Ruchu Oporu. Kiedy w ostatnim wywiadzie udzielanym stacji SiriusXM Insight Isaac został zapytany, czy wiedział, jak ważną rolę odegra relacja między tymi dwoma postaciami, odpowiedział:

„Nie zaskoczyło mnie to, ponieważ pamiętam jak to robiliśmy. Pracowałem z nią bardzo dużo. Rozmawialiśmy o tych scenach i bardzo się zbliżyliśmy w czasie zdjęć. Zobaczenie tego było piękne i teraz to przejdzie także do nowego filmu.”

Samą pracę przy użyciu ujęć ze zmarłą aktorką odtwórca roli Poe Damerona uważa za posunięcie raczej niebywałe i dobrze oddające postać graną przez Carrie Fisher:

„To było zdecydowanie niecodzienne, ale myślę, że trzeba było zaangażować w to jej postać – nie pozwolić jej odejść w zapomnienie i odpowiednio uhonorować.”

Wszystko wskazuje zatem na to, iż możemy liczyć na godne pożegnanie odtwórczyni roli Lei, będące jednocześnie pełnoprawną, solidnie zrealizowaną częścią historii.

Jak dokładnie to wszystko wyjdzie, przekonać się będziemy mogli już w grudniu, kiedy Epizod IX trafi do kin, ale na ten moment wydaje się, iż możemy nastawiać się jak najbardziej optymistycznie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.