FanmadeGry

Remake „Dark Forces” na silniku Unreal Engine 4 wciąż powstaje – udostępniono demo

Dark-Forces-Remake-Unreal-Engine-4

Pamiętacie jak na początku ubiegłego roku informowaliśmy Was o tworzeniu fanowskiego remake’u kultowej gry Star Wars: Dark Forces? Pracuje nad nim Jason Lewis, grafik ze studia Obsidian Entertainment, który wraz z małą ekipą znajomych stara się odtworzyć produkcję na nowoczesnym silniku Unreal Engine 4. Minął już ponad rok od pierwszej informacji o projekcie i okazuje się, że nikt w tym czasie nie ukręcił mu głowy, a odświeżony tytuł nadal powstaje.

Zespół udostępnił ostatnio wersję demonstracyjną swojego remake’u, w której możemy zwiedzić perfekcyjnie odwzorowane Mos Eisley na planecie Tatooine. Bez kłopotu możecie pobrać pliki pod tym linkiem.

Jeden z youtuberów zdążył już nawet nagrać materiał wideo z rozgrywki. Jeśli sądzicie, że Wasze komputery nie poradzą sobie z uruchomieniem gry, obejrzycie go poniżej:

Warto zaznaczyć, że Obsidian oficjalnie nie ma nic wspólnego omawianym projektem – jest to czysto fanowska inicjatywa jednego z pracowników.

Zachęcamy też do obejrzenia galerii zdjęć z innych lokacji, których nie zawarto w demie:

Powstawanie odświeżonego Dark Forces możecie śledzić na profilu Jasona Lewisa w serwisie ArtStation.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.