Filmy

Oscar Isaac zapowiada większą rolę C-3PO w Epizodzie IX

c-3po-poe-dameron

Gościem najnowszego The Tonight Show był Oscar Isaac, doskonale znany nam z roli Poe Damerona w Sequelowej Trylogii. W wywiadzie przeprowadzonym przez Jimmy’ego Fallona poruszył on między innymi kwestie związane z nadchodzącym Epizodem IX, w tym zakończenie zdjęć oraz współpracę z Anthonym Danielsem – odtwórcą roli C-3PO.

Oscar wspomina, że cała praca nad Gwiezdnymi Wojnami to krok milowy w jego aktorskim życiu i zakończenie zdjęć było dla niego wyjątkowym momentem. Jak się jednak okazało, został on przyćmiony przez Anthony’ego, dla którego to również był ostatni dzień na planie.

Daniels miał zareagować bardzo emocjonalnie na pożegnanie z ekipą filmową i rolą, której odtwórcą był od ponad 40 lat. Niejednokrotnie wspominał również, że gra w Epizodzie IX była największą radością, jaka mu się przydarzyła. Isaac dodał też, że Threepio ma naprawdę sporo zabawnych momentów w filmie oraz dużo wspólnych scen z Poe. Aktor zakończył rozmowę stwierdzeniem, że niesamowitym było obserwować, jak kawałek historii właśnie się domyka.

Cały wspomniany wyżej wywiad możecie obejrzeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=5-Gi_K7nxA8

Z naszego punktu widzenia pozostaje jedynie cieszyć się, że C-3PO prawdopodobnie dostanie większą rolę niż w poprzednich dwóch epizodach najnowszej trylogii, gdzie miał nadzwyczaj mało czasu ekranowego. To także nie pierwszy raz, kiedy Oscar Isaac bardzo ciepło wspomina pracę na planie Epizodu IX, co może pozytywnie nastrajać przed grudniową premierą filmu.

Zwieńczenie sagi Skywalkerów zadebiutuje w polskich kinach już 19 grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.