Gry

„Star Wars: Battlefront II” za grosze w sklepie Origin

obi-wan-kenobi-battlefront-2-geonosis

Jeśli nie posiadacie jeszcze swojej kopii Star Wars: Battlefront II na PC, a myśleliście ostatnio o tym, by dać szansę temu tytułowi, to teraz może być najlepszy moment, żeby się w niego zaopatrzyć. W sklepie Origin gra kosztuje aktualnie 23,98 zł.

Promocja ma potrwać do 19 marca, więc czasu jest niewiele. Jeśli macie kupić grę, nie zwlekajcie.

Przypomnijmy, że pomimo dość wyboistego stratu i afery związanej z loot boksami, Battlefront II ostatecznie wyszedł na prostą i w tej chwili gra zbiera bardzo pozytywne opinie od graczy. Co miesiąc tytuł otrzymuje darmowe aktualizacje z dodatkową zawartością i zapowiada się, że będzie wspierany jeszcze przez dłuższy czas.

Jeśli nie jesteście do końca przekonani, czy shooter od DICE jest wart niecałych 24 zł, możecie też otrzymać go w ramach abonamentu Origin Access, którego koszt to 79,99 zł rocznie. Razem z Battlefront II otrzymacie wówczas dostęp do niemal 180 innych gier, których biblioteka wciąż się powiększa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.