Gry

“Star Wars: Battlefront II” za grosze w sklepie Origin

obi-wan-kenobi-battlefront-2-geonosis

Jeśli nie posiadacie jeszcze swojej kopii Star Wars: Battlefront II na PC, a myśleliście ostatnio o tym, by dać szansę temu tytułowi, to teraz może być najlepszy moment, żeby się w niego zaopatrzyć. W sklepie Origin gra kosztuje aktualnie 23,98 zł.

Promocja ma potrwać do 19 marca, więc czasu jest niewiele. Jeśli macie kupić grę, nie zwlekajcie.

Przypomnijmy, że pomimo dość wyboistego stratu i afery związanej z loot boksami, Battlefront II ostatecznie wyszedł na prostą i w tej chwili gra zbiera bardzo pozytywne opinie od graczy. Co miesiąc tytuł otrzymuje darmowe aktualizacje z dodatkową zawartością i zapowiada się, że będzie wspierany jeszcze przez dłuższy czas.

Jeśli nie jesteście do końca przekonani, czy shooter od DICE jest wart niecałych 24 zł, możecie też otrzymać go w ramach abonamentu Origin Access, którego koszt to 79,99 zł rocznie. Razem z Battlefront II otrzymacie wówczas dostęp do niemal 180 innych gier, których biblioteka wciąż się powiększa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.