Filmy

Oscar Isaac zapowiada więcej wspólnych scen Finna i Poe w Epizodzie IX

Star-Wars-Finn-and-Poe

Jakiekolwiek oficjalne informacje na temat IX Epizodu sagi Star Wars wciąż ograniczone są do absolutnego minimum i prawdopodobnie pozostanie tak aż do kwietnia, gdy wystartuje tegoroczne Star Wars Celebration. Jednak tu i ówdzie możemy wyłuskać dodatkowe fakty o filmie J.J. Abramsa z wywiadów z poszczególnymi aktorami i członkami załogi, przy czym najnowsze wieści pochodzą od Oscara Isaaca, który wciela się w rolę Poe Damerona.

W niedawnej rozmowie z dziennikarzem serwisu Metro Oscar stwierdził, że razem z Johnem Boyegą mieli mnóstwo wspólnej pracy na planie, co może sugerować, że duet Poe i Finna będzie miał znacznie więcej czasu ekranowego niż w poprzednich epizodach najnowszej trylogii.

Jak powiedział aktor:

„Myślę, że jedną z rzeczy, o których mogę powiedzieć, jest to, że najlepiej bawiłem się podczas pracy z Johnem Boyegą, bo mieliśmy o wiele więcej do zrobienia razem i naprawdę wytworzyła się między nami wspaniała więź. To był dla mnie świetny sposób na domknięcie pracy na planie, bo John był pierwszą osobą, jaką poznałem podczas moich przesłuchań do roli. Byłem tylko ja i on, więc czułem się, jakby czas zatoczył koło.”

Duet Poe Damerona i Finna już od czasów Przebudzenia Mocy wzbudzał pozytywne odczucia wśród wielu fanów, więc zapowiedź jeszcze większej ilości scen w Epizodzie IX, które pokazują współpracę dwójki bohaterów, jest bardzo dobrą wiadomością.

Premiera ostatniej odsłony Trylogii Sequeli nastąpi już 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.