Filmy

[Plotka] Filmy od Benioffa i Weissa będą osadzone w czasach Starej Republiki

the-old-republic

Odkąd ponad 13 miesięcy temu zapowiedziano, że twórcy serialowej Gry o tron – David Benioff D.B. Weiss – napiszą i wyprodukują nową serię filmów ze świata Gwiezdnych Wojen, nie dostawaliśmy na ten temat żadnych oficjalnych informacji. Nie zmieniło się to i tym razem, aczkolwiek portal Star Wars News Net dotarł do informatora, który twierdzi, że akcja serii będzie dziać się w czasach Starej Republiki.

Wspomniany wyżej kontakt miał pracować nad każdym filmem Star Wars spod szyldu Disneya, więc może uchodzić za wiarygodne źródło. Jak sam mówi:

„[…] zbliżamy się do pracy nad kolejnym filmem tej jesieni. To nie jest trylogia Riana Johnsona, tylko pierwszy film ludzi od Gry o tron, którego akcja dzieje się w Starej Republice. Disney chce otworzyć się na inny okres czasowy Gwiezdnych Wojen i przyciągnąć widzów lubiących styl Gry o tron. […] Na osi czasu jesteśmy więc setki lat przed Skywalkerami, a to jakby Gwiezdne Wojny spotkały się z Władcą Pierścieni. […] Zdjęcia zaczną się jesienią, a dział artystyczny jest obecnie w fazie projektów. Scenariusz jest kończony. To wszystko, co wiem, ale jestem w 95% pewny, że to prawda.”

Jak widać, informator jest bardzo pewny swojej wiedzy. Z pewnością byłyby to wymarzone wieści dla licznych fanów Starej Republiki, oczekujących jej rychłego pojawienia się w Nowym Kanonie. Ciekawić może także stwierdzenie o zbliżonej specyfice do kultowego Władcy Pierścieni, co może sugerować zupełnie inny design oraz klimat tego okresu, niż ten, do którego przyzwyczaiły nas Legendy – być może dostaniemy coś bardziej na wzór Opowieści Jedi.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to ich oficjalnego potwierdzenia możemy się spodziewać prawdopodobnie na nadciągającym Star Wars Celebration Chicago, które odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.