Seriale

[Plotka] Na ekrany zmierza serial o… Ewokach

ewoks

Nie przecierajcie ekranów swoich urządzeń ani nie regulujcie odbiorników – to najprawdziwsza plotka. Jej źródłem jest portal MovieHole, który powołuje się na wiarygodne źródło w szeregach filmowych twórców. 

Serial jest już rzekomo opracowywany przez Lucasfilm, a jego premiery moglibyśmy spodziewać się w przeciągu 12 do 18 miesięcy. Niestety informator nie wspomina, czy mowa jest o serialu aktorskim, czy też kolejnej animacji.

Przypuszczamy, że byłaby to raczej produkcja animowana i skierowana do młodszego odbiorcy – na wzór emitowanego w latach 1985 – 1986 serialu pod tytułem Star Wars: Ewoks. Byłaby to przy okazji dobra okazja do sprzedaży kolejnych zabawek. Nie wykluczone również, że mowa jest o mniejszej formie, pokroju obecnie publikowanego w serwisie YouTube serialu Galaxy of Adventures albo wcześniejszego Forces of Destiny. 

Warto mieć również na uwadze, że nie jest to sprawdzone źródło i plotka może być fałszywa. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę niedawną falę wycieków i informacji na temat produkcji licznych seriali ze świata Gwiezdnych Wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.