Seriale

Nowe zdjęcie prawdopodobnie ujawnia, w kogo Taika Waititi wciela się w „The Mandalorian”

taika-waititi-ig-88-droid-star-wars-the-mandalorian

Scenarzysta i producent wykonawczy pierwszego serialu aktorskiego Star Wars udostępnił na swoim instagramowym profilu kolejne zdjęcie przedstawiające kulisy realizacji produkcji, która zmierza na nową platformę streamingową Disney+. Tym samym Jon Favreau najpewniej potwierdził wcześniejsze doniesienia, według których Taika Waititi miał nie tylko stanąć za kamerą, ale też otrzymać rolę w The Mandalorian.

Wygląda na to, że reżyser pracujący wcześniej między innymi z Marvel Studios użyczy na potrzeby serialu jedynie swojego głosu, którym, jeśli poprawnie odczytujemy sugestię, przemówi droid IG-88. Nawiasem mówiąc, występ robotycznego łowcy nagród w nadchodzącej gwiezdnowojennej produkcji został potwierdzony już jakiś czas temu.

https://www.instagram.com/p/BvSgnKQhiKA/

IG-88 to model droidów-zabójców. Jednego z przedstawicieli tej serii mieliśmy już okazję zobaczyć w Imperium kontratakuje, kiedy jako łowca nagród zgłosił się na wezwanie Vadera. Nie będzie to jednak jedyny znany nam model droida, jaki pojawi się w nowym serialu – wcześniej (także dzięki zdjęciu udostępnionemu przez Jona Favreau) dowiedzieliśmy się, iż w The Mandalorian zobaczymy R5-D4.

Pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen zadebiutuje na platformie Disney+ pod koniec 2019 roku. Niedawno potwierdzono też, że na tegorocznym Star Wars Celebration dowiemy się znacznie więcej na temat przygód tytułowego Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.