Seriale

Nowe zdjęcie prawdopodobnie ujawnia, w kogo Taika Waititi wciela się w “The Mandalorian”

taika-waititi-ig-88-droid-star-wars-the-mandalorian

Scenarzysta i producent wykonawczy pierwszego serialu aktorskiego Star Wars udostępnił na swoim instagramowym profilu kolejne zdjęcie przedstawiające kulisy realizacji produkcji, która zmierza na nową platformę streamingową Disney+. Tym samym Jon Favreau najpewniej potwierdził wcześniejsze doniesienia, według których Taika Waititi miał nie tylko stanąć za kamerą, ale też otrzymać rolę w The Mandalorian.

Wygląda na to, że reżyser pracujący wcześniej między innymi z Marvel Studios użyczy na potrzeby serialu jedynie swojego głosu, którym, jeśli poprawnie odczytujemy sugestię, przemówi droid IG-88. Nawiasem mówiąc, występ robotycznego łowcy nagród w nadchodzącej gwiezdnowojennej produkcji został potwierdzony już jakiś czas temu.

https://www.instagram.com/p/BvSgnKQhiKA/

IG-88 to model droidów-zabójców. Jednego z przedstawicieli tej serii mieliśmy już okazję zobaczyć w Imperium kontratakuje, kiedy jako łowca nagród zgłosił się na wezwanie Vadera. Nie będzie to jednak jedyny znany nam model droida, jaki pojawi się w nowym serialu – wcześniej (także dzięki zdjęciu udostępnionemu przez Jona Favreau) dowiedzieliśmy się, iż w The Mandalorian zobaczymy R5-D4.

Pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen zadebiutuje na platformie Disney+ pod koniec 2019 roku. Niedawno potwierdzono też, że na tegorocznym Star Wars Celebration dowiemy się znacznie więcej na temat przygód tytułowego Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.