Filmy

Wiemy już, jaką kolorystykę będzie miał tytuł Epizodu IX?

star-war-episode-ix-filming-will-start-in-2017-april-and-it-might-be-released-dec-2019

Choć od premiery Epizodu IX dzieli nas mniej niż 9 miesięcy, wciąż nie poznaliśmy tytułu filmu ani nie otrzymaliśmy praktycznie żadnych związanych z nim oficjalnych grafik. Podczas gdy nadal oczekujemy ujawnienia jakichkolwiek istotnych wieści o produkcji J.J. Abramsa, pracownik planu zdjęciowego udostępnił w sieci fotografię upominków, jakie załoga otrzymała na zakończenie swojej pracy.

Jeden z przedmiotów posiada naszywkę z napisem „Star Wars” w jasnoniebieskiej kolorystyce. Wewnątrz charakterystycznego tytułu, w miejscu, gdzie zazwyczaj znajduje się podtytuł kolejnej części sagi Gwiezdnych Wojen, wpisane są słowa „Creature Effects Crew”. Na tej podstawie możemy założyć, że taki sam kolor prawdopodobnie będzie miał faktyczny tytuł Epizodu IX.

Nasze domysły może dodatkowo potwierdzać herb Zakonu Jedi, który znajduje się na czapce z daszkiem – utrzymany został w identycznej kolorystyce, co wspomniany wcześniej napis „Star Wars”.

Niebieski motyw, jeśli faktycznie okaże się barwą przewodnią nowej części gwiezdnej sagi, może być odniesieniem do koloru kojarzącego się przede wszystkim z rycerzami Jedi (od niebieskich kling ich mieczy świetlnych), podobnie jak tytuł Ostatniego Jedi kolorystycznie nawiązywał do Ciemnej Strony Mocy i miał sugerować jej triumf nad siłami dobra.

Najpewniej już w kwietniu przekonamy się, czy Epizod IX faktycznie będzie reprezentowany za pomocą niebieskiego motywu, kiedy odbędzie się panel poświęcony filmowi w trakcie tegorocznego Star Wars Celebration. Wtedy też powinniśmy otrzymać pierwszy teaser bądź trailer finalnej części Trylogii Sequeli.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.