Gry

„Battlefront II” bez większej zawartości związanej z Epizodem IX? DICE zaczęło pracę nad „Battlefront III”

Battlefront II DLc

Choć wydany w 2017 roku Star Wars: Battlefront II wciąż jest wspierany przez twórców z DICE, nie wiadomo, jaka przyszłość czeka grę wraz z końcem 2019 roku – ciężko w tej chwili określić, czy tytuł nadal będzie rozwijany, czy też Electronic Arts postanowi pogrzebać go na rzecz kolejnych projektów. Pewna wskazówka na temat przyszłości gwiezdnowojennej strzelaniny ujrzała ostatnio światło dzienne za sprawą całkiem wiarygodnego źródła.

Jeśli wierzyć nowym doniesniom serwisu MakingStarWars.net, powołującego się na swoje kontakty pośród osób odpowiedzialnych za rozwój marki, nawet jeśli Battlefront II będzie wciąż wspierany, możemy nie doczekać się żadnej większej zawartości związanej z Epizodem IX, który trafi do kin w grudniu bieżącego roku.

Spekuluje się, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się więcej contentu inspirowanego erą Wojen Klonów oraz spin-offem Łotr 1, a dodatki nawiązujące do dziewiątej części sagi Skywalkerów w najlepszym wypadku ograniczone zostaną do kilku skórek dla bohaterów.

Jak twierdzi to samo źródło, powoli rozpoczynają się także prace nad Star Wars: Battlefront III, ale są na tak wczesnym etapie, że nie wiadomo, czy gra faktycznie kiedykolwiek powstanie, zaś pracujący nad nią zespół jest obecnie szczątkowy.

Jason Ward z Making Star Wars zaznacza jednak, że nic nie jest jeszcze przesądzone i wciąż istnieje cień szansy na to, że DICE dostanie od EA zielone światło na dalszy rozwój Battlefront II po 2019 roku lub stworzenie kolejnej odsłony omawianej serii.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że marka Battlefront nie zostanie porzucona i zapomniana, szczególnie, że jej druga odsłona jest w tej chwili naprawdę dobrym tytułem. Gra wciąż przyciąga do siebie nowych graczy i ma szansę jeszcze długo utrzymać się na powierzchni, jeśli będzie odpowiednio wspierana.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.