Seriale

Obi-Wan może otrzymać własny serial na Disney+

obi-wan-kenobi-disney+-series-rumor

Mimo licznych niegdyś plotek dotyczących rzekomych planów wyprodukowania spin-offu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego, podobny film nie powstał i nie zapowiada się, aby kiedykolwiek miał ujrzeć światło dzienne. Niewykluczone jednak, że bohater doczeka się własnej produkcji – po prostu w trochę innej formie.

Powtarzają się bowiem doniesienia sprzed nieco ponad miesiąca. Podobnie jak wcześniej Star Wars News Net, tak teraz portal Discussing Film informuje, iż Lucasfilm planuje zrealizować jednosezonowy, mający od 6 do 8 odcinków serial o Obi-Wanie. Jak podają źródła serwisu, zdjęcia (podobnie jak w przypadku pełnometrażowych filmów ze świata Star Wars) mają odbyć się w Pinewood Studios. Choć kwestii zaangażowania do projektu Ewana McGregora jak na razie nie można rozstrzygnąć, trudno wyobrazić sobie, aby nie powrócił do roli, skoro sam niejednokrotnie wyrażał taką chęć. Oczywiście produkcja trafiłaby na Disney+.

Nie jest to rzecz jasna pierwsza informacja sugerująca gwałtowną ofensywę Disneya na rynek streamingu – poza oficjalnym potwierdzeniem dwóch seriali (są to The Mandalorian oraz tytuł o Cassianie Andorze, jednym z bohaterów Łotra 1), w ostatnim czasie dochodziły nas także słuchy między innymi o produkcjach poświęconych postaciom takim jak księżniczka Leia, Darth Bane czy bohaterom i bohaterkom znanym z nowych filmów, jak Finn, Poe, Qi’ra i Lando.

Jeśli Lucasfilm rzeczywiście szykuje dla nas kolejne serialowe nowości, bardzo możliwe, że plany dotyczące następnych tytułów zostaną ogłoszone na Star Wars Celebration Chicago 2019 – wydarzeniu, które będzie miało miejsce już niedługo, bo między 11 a 15 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.