Seriale

„The Mandalorian” – Werner Herzog wcieli się w czarny charakter

werner-herzog-the-mandalorian-star-wars

Już od dłuższego czasu nie jest tajemnicą, że Werner Herzog, uznany niemiecki reżyser i aktor, zagra w powstającym serialu The Mandalorian. Do tej pory nie było jednak jasne, w kogo wcieli się artysta, lecz w najnowszym wywiadzie dla serwisu IndieWire uchylił rąbka tajemnicy w tej kwestii.

Jak powiedział Herzog:

„To już nie jest wielki sekret. Będę miał małą, bardzo małą rolę w The Mandalorian, sequelu Gwiezdnych Wojen, czy jak to tam się zwie. Lubię grać, bo wiem, że dobrze radzę sobie na ekranie, ale tylko wtedy, gdy gram prawdziwego złoczyńcę.”

Choć reżyser wyraźnie miał pewien kłopot z określeniem, czym dla świata Star Wars jest nowy serial aktorski, to doskonale wiedział, kogo przyjdzie mu w nim zagrać.

Osobiście żałuję jedynie, że rola Herzoga będzie mała, co sam wyraźnie zazanczył, ale ostatecznie nawet pozornie niewielka rola może okazać się ogromnym wkładem w jakość całej serii.

Przypomnijmy, że Werner Herzog odpowiada za reżyserię takich produkcji, jak Grizzly ManFitzcarraldo Aguirre, the Wrath of God. Poza tym użyczył swojego głosu w wielu produkcjach animowanych oraz zagrał czarny charakter w filmie Toma Cruise’a pod tytułem Jack Reacher.

Co się zaś tyczy samego The Mandalorian, to serial zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ pod koniec 2019 roku. Jego scenarzystą i producentem jest Jon Favreau, zaś w tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.