Gry

Według dewelopera wsparcie dla „Battlefront II” jest dalekie od zakończenia

battlefront II

Wczoraj miała miejsce premiera najnowszej aktualizacji do gry Star Wars Battlefront II, która wprowadziła zupełnie nowy tryb Capital Supremacy, rozgrywający się na mapie umiejscowionej na Geonosis. Otrzymaliśmy również dwie jednostki specjalne, które należą do nieistniejącej jeszcze niedawno klasy żołnierzy – są to ARC Trooperzy oraz droidy-komandosi serii BX. Nie jest to rzecz jasna koniec wsparcia dla tego tytułu, a jeden z deweloperów twierdzi, że DICE jest bardzo daleko od porzucenia swojej produkcji.

Wypowiedź na temat przyszłości gry pojawiła się na forum Reddit. Jeśli wierzyć słowom głównego designera, ekipa pracuje obecnie tylko i wyłącznie nad Battlefrontem II, który jest daleki od ukończenia. Możemy więc podejrzewać, że rozwój tytułu potrwa jeszcze przez dłuższy czas, podczas którego dostaniemy niemało nowej zawartości.

Battlefront II is "far from done" from StarWarsBattlefront

Można spekulować, co będzie wchodziło w skład owej przyszłej zawartości. Osobiście podejrzewam, że będzie to rozszerzenie nowego trybu o kolejne mapy, a przynajmniej ery, oraz pojawienie się map i bohaterów z Łotra 1.

Kwestią sporną pozostaje sprawa Epizodu IX i zawartości z nim związanej. Niedawne doniesienia portalu MakingStarWars co do prac nad Battlefrontem III i dalszym wspieraniem obecnego tytułu zdają się nie potwierdzać. Wraz z tymi informacjami ujawniono, że nie doczekamy się niczego większego dotyczącego ostatniego epizodu sagi Skywalkerów, co może niejako przeczyć temu, że dostaniemy jeszcze sporo zawartości w przyszłych update’ach. Miejmy nadzieję, że także w tym punkcie plotki były fałszywe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.