Filmy

Wyciekł plakat Epizodu IX ukazujący recerzy Ren, Kylo, Rey, nowych szturmowców i więcej!

Epizod-IX-plakat-przeciek-cover

Choć Lucasfilm planuje ujawnić pierwsze informacje na temat Epizodu IX dopiero podczas tegorocznego Star Wars Celebration, które zaplanowane jest na 11-15 kwietnia, to za sprawą przecieku do sieci trafił właśnie plakat z głównymi bohaterami oraz antagonistami finalnej odsłony sagi Skywalkerów!

Widzimy na nim między innymi Rey, Kylo Rena, Finna i Poe Damerona, ale też postacie odgrywane przez Naomi Ackie i Keri Russell (łowczyni nagród w fioletowym stroju). Plakat przedstawia również rycerzy Ren i nowych szturmowców w czerwonych pancerzach, co może sugerować, że obie te grupy odegrają w dziewiątej części dość istotną rolę.

Co ciekawe, pojawia się także C-3PO z kuszą energetyczną w dłoniach i nowy obcy (stojący tuż za Finnem), o którym tak naprawdę nic w tej chwili nie wiemy.

Epizod-IX-plakat-przeciek
Plakat nie jest najlepszej jakości, ale chyba taki już urok materiałów z przecieków

Bardzo interesujące jest to, że poster zdaje się potwierdzać lwią część przecieków na temat produkcji J.J. Abramsa, jakie pojawiały się w sieci w ostatnich miesiącach.

Warto zaznaczyć, że zdaniem źródła tego wycieku nie mamy do czynienia z plakatem kinowym, ale takim, który ma być dostępny w sprzedaży detalicznej i jako dodatek do gadżetów.

Na koniec jeszcze jeden smaczek, ponieważ w innym przecieku pojawła się grafika przedstawiająca bohaterów Epizodu IX (Lando, Chewiego, Rey, Poe, Finna oraz postacie grane przez Keri Russell i Naomi Ackie, których imiona brzmią kolejno Zorii oraz Jannah):

Epizod-IX-bohaterowie-Reddit

Podoba Wam się to, co mogliśmy zobaczyć? My na pewno czujemy się zaintrygowani i już nie możemy doczekać się kwietniowego Celebration, by zobaczyć więcej ciekawych materiałów promocyjnych!

Źródło: Reddit

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.