Gry

„Battlefront II” – wideo społecznościowe z głosem lektora z „Wojen Klonów”

Battlefront-2-capital-supremacy

Na początku tygodnia Star Wars: Battlefront II doczekał się jednej z większych aktualizacji, która wprowadziła do gry zupełnie nowy tryb rozgryki. Fani mają dzięki niemu możliwość partycypowania w bitwach na otwartych przestrzeniach planety Geonosis i jeszcze lepszego wczucia się w klimat Wojen Klonów. Umożliwia to przede wszystkim świetnie odwzorowana lokacja oraz jednostki specjalne, jakie trafiły do tytułu razem z update’em – ARC Trooperzy i droidy-komandosi serii BX.

Na oficjalnym kanale EA Star Wars pojawiło się wideo społecznościowe przybliżające szczegóły trybu Capital Supremacy, zaś za wstęp do materiału odpowiada lektor, który powinien być doskonale znany fanom serialu animowanego Star Wars: The Clone Wars. Musimy przyznać, że ów smaczek obudził w nas potężne pokłady nostalgii; dzięki niemu zwykły materiał promocyjny nabrał zupełnie innego wydźwięku.

Omawiany filmik znajdziecie poniżej, więc koniecznie sprawdźcie sami:

W następnych miesiącach Capital Supremacy będzie otrzymywać więcej map, które mają urozmaicić rozgrywkę. Nie wiadomo, czy wszystkie dodawane lokacje będą nawiązywały do ery Wojen Klonów, ale obecna w tej chwili Geonosis zdecydowanie jest warta sprawdzenia – choćby ze względu na niepowtarzalny klimat.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.