Gry

„Battlefront II” – terminarz update’ów na kwiecień, maj i czerwiec oraz nowy hotfix

capital-supremacy-battlefront-2

W ubiegłym tygodniu Star Wars: Battlefront II doczekał się patcha, który wprowadził między innymi nowy tryb rozgrywki oraz szereg zmian i usprawnień. By dać nam coś, co przynajmniej częściowo zaspokoi naszą ciekawość w kwestii dalszego rozwoju gry, twórcy udostępnili dziś odświeżony (choć dość powierzchowny) terminarz aktualizacji, jakie czekają nas w kwietniu, maju i czerwcu. Otrzymaliśmy również szczegóły hotfixa, który DICE planuje zaimplementować już jutro.

Zaczynając od terminarza, dowiadujemy się, że wraz z kwietniowym, majowym i czerwcowym patchem do Capital Supremacy zawitają kolejne mapy z ery Wojen Klonów, które w tej chwili dostępne są w innych trybach. Będą one rzecz jasna przebudowane na potrzeby nieliniowej rozgrywki.

Co więcej, update zaplanowany na maj wprowadzi także spore zmiany w trybie Bohaterowie i Złoczyńcy. Nie wiemy dokładnie, jaki zakres one obejmą, ale wskazano, że usunięty zostanie m.in. system oparty o eliminowanie pojedynczego celu.

Tak jak napomknęliśmy na początku, już jutro pojawi się hotfix naprawiający najbardziej uciążliwe błędy, doskwierające graczom po wtorkowej aktualizacji. Są to przede wszystkim zmiany związane z nowym trybem (usunięcie krytycznych błędów powodujących crashowanie oraz zamrażanie gry) oraz z lekkim osłabieniem umiejętności Anakina Skywalkera. Po szczegóły zajrzyjcie na oficjalne forum Star Wars: Battlefront II.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.