Seriale

[Plotka] Zamówiono już 2. sezon „The Mandalorian”

The_Mandalorian_Logo

Ponad miesiąc temu zakończono zdjęcia do pierwszego sezonu The Mandalorian, który pod koniec bieżącego roku trafi na platformę streamingową Disney+. Gdy tylko zamknięto kwestię nagrań do nowego serialu, w sieci zaczęły pojawiać się pytania o szansę na ewentualny drugi sezon. Okazuje się, że takowy faktycznie ma szansę powstać – i to prędzej niż się spodziewacie.

Jak donosi serwis HN Entertainment, powołując się na informacje uzyskane od źródła z samego Lucasfilmu, zamówienie na kolejny sezon serii zostało już złożone. Niewykluczone, że pierwsze prace nad nim rozpoczną się jeszcze zanim pierwszy odcinek The Mandalorian w ogóle zadebiutuje na platformie Disneya.

HNE zaznacza jednocześnie, że taki obrót spraw nie powinien stanowić wielkiego zaskoczenia, ponieważ podobne praktyki są raczej codziennością w branży serialowej. Identyczna sytuacja miała miejsce chociażby w przypadku serii Narcos od Netfliksa, gdzie produkcja drugiego sezonu ruszyła przed premierą pierwszego odcinka.

Mimo wszystko takie posunięcia są dobrym omenem dla powstającej produkcji, ponieważ sugerują, że efekty prac nad nią są zadowalające.

Scenarzystą The Mandalorian jest Jon Favreau, będący także u boku Kathleen Kennedy i Dave’a Filoniego producentem wykonawczym serialu. Reżyserują go natomiast Bryce Dallas Howard, Taika Waititi, Rick Famuyiwa, Deborah Chow i wspomniany już Dave Filoni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.