Saga Star Wars

Postać Keri Russell z Epizodu IX ma zdaniem aktorki najfajniejszy kostium

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82

W rozdziale kończącym sagę Skywalkerów zobaczyć mamy wiele nowych dla filmowej serii twarzy. Do grona debiutujących w uniwersum Gwiezdnych Wojen aktorów i aktorek należy współpracująca często z J.J. Abramsem – reżyserem Epizodu IXKeri Russell.

Na temat odgrywanej przez niej postaci z oficjalnych źródeł jak dotąd nie dowiedzieliśmy się niczego. Sama zainteresowana jednak, kiedy niedawno pojawiła się w The Late Show with Stephen Colbert, stwierdziła, że jej bohaterka jest ubrana najlepiej ze wszystkich:

„Mam najfajniejszy kostium, tyle mogę powiedzieć.”

Co ciekawe, można powiedzieć (jeśli pominąć kwestię indywidualnej interpretacji „najfajniejszego” stroju), że określenie to zbiega się z grafikami, które jakiś czas temu nieoficjalnie trafiły do sieci, w tym także z rzekomym pierwszym plakatem Epizodu IX. Jeśli wierzyć przeciekom, bohaterka Keri Russell nazywać będzie się Zorii, a jej ubranie rzeczywiście będzie wyróżniać się na tle pozostałych postaci.

Epizod-IX-bohaterowie-Reddit
Wedle wcześniejszych przecieków Zorii ma być łowczynią nagród

Oczywiście na razie zalecamy traktować powyższe rewelacje ze sporym dystansem. W pełni wiarygodne informacje Lucasfilm zapewni nam prawdopodobnie dopiero w czasie Star Wars Celebration, a być może nawet w późniejszych materiałach promocyjnych. Wszystkiego na temat Epizodu IX dowiemy się natomiast już w grudniu, idąc do kin na film.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.