Gry

„Battlefront II” – nowe przecieki na temat dodania Ahsoki i Ventress!

AsajjAhsoka_focus

Ahsoka Tano i Ventress pojawiały się już kilkukrotnie w kontekście przecieków odnoszących się do przyszłej zawartości Star Wars: Battlefront II, więc raczej nie powinno być dla nikogo wielkim zaskoczeniem, że znów o nich słyszymy. Tym razem otrzymaliśmy nieco więcej informacji o postępie prac nad postaciami, a pochodzą one od całkiem wiarygodnego źródła, jakim jest użytkownik Reddita o nicku Some_Info, którego wieści dotyczące gry wiele razy się potwierdziły.

Jak przekazuje Some_Info, prace nad Ahsoką przebiegają bez większych zakłóceń i trwają już od około dwóch miesięcy. Przewiduje się, że pierwszych oficjalnych wieści na temat bohaterki serialu The Clone Wars powinniśmy spodziewać się w okolicach września.

Pojawiło się także pytanie o to, czy w kontrze dla młodej Togrutanki do strzelanin zawita uczennica Hrabiego Dooku, Asajj Ventress, na co Some_Info odpowiedział krótko i zwięźle: „Tak”.

Materiał wideo o przecieku opublikował dziś kanał SYLO Star Wars. Zachęcamy do odsłuchania:

Na koniec warto zaznaczyć, że również w tym roku doczekamy się wypuszczenia 7. sezonu Wojen Klonów na platformie Disney+, co dodatkowo uwiarygadnia wieści przekazywane za pośrednictwem Reddita. Ostatecznie Ahsoka Tano odegra tam jedną z najważniejszych ról, a nie ma lepszego sposobu na promocję nowej zawartości, niż powiązanie jej z mocno wyczekiwanym przez fanów serialem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.