Filmy

Przecieki z Epizodu IX zdradzają detale sceny z C-3PO oraz R2-D2

c3po-r2-episode-ix

Od Star Wars Celebration 2019 dzieli nas już mniej niż tydzień, jesteśmy więc u progu otrzymania pierwszych oficjalnych wieści na temat powstającego Epizodu IX, a być może nawet trailera oraz tytułu filmu. W międzyczasie musimy jednak zadowolić się przeciekami – kolejne, jakie pojawiły się w sieci, dostarczył serwis MakingStarWars.net, który dotarł do opisu ciekawej sceny z udziałem C-3PO i R2-D2.

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ POTENCJALNE SPOILERY Z EPIZODU IX!

Jak podaje MSW, Epizod IX może zawierać sekwencję, w której C-3PO i R2-D2 zawędrują na śnieżną planetę, gdzie znajdować ma się warsztat droidów. Lokacja ta przedstawi kilka ciekawych Easter Eggów, będzie też miejscem, w którym 3PO i R2 spotkają droida D.O. oraz graną przez Keri Russell łowczynię nagród imieniem Zorii. Opisywana scena ma także ukazać zgrywanie banków pamięci R2 do C-3PO, co ma poskutkować używaniem przez złotego droida protokolarnego kuszy Chewiego i laski Rey (tak jak przedstawiono to na plakacie, który wyciekł niedawno do sieci).

3PO korzystający z broni to z pewnością intrygująca koncepcja, ale nie ma w niej nic przesadnie odkrywczego (pamiętacie jeszcze Atak klonów?). Mimo to widok droida z kuszą Chewiego skłonił część fanów do negowania autentyczności plakatu. Wszelkie przecieki, jakie pojawiały się i nadal pojawiają w Internecie, zdają się jednak potwierdzać jego prawdziwość.

Osobiście cieszy mnie fakt, że dwa najbardziej charakterystyczne droidy, które ukazywały się w każdym dotychczasowym filmie sagi Star Wars, w końcu otrzymają w ramach Trylogii Sequeli nieco bardziej znaczące role.

Tradycyjnie pamiętajmy, że żadne przedstawione powyżej informacje nie są potwierdzone przez oficjalne źródła, więc traktujmy je z należytym dystansem.

Gwiezdne Wojny: Epizod IX zadebiutują w kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest J.J. Abrams, zaś w głównych rolach wystąpią między innymi Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Billy Dee Willams, Mark Hamill oraz zmarła pod koniec 2016 roku Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.