Seriale

„The Mandalorian” z postaciami z Oryginalnej Trylogii i akcją osadzoną na Tatooine?

star-wars-battlefront-boba-fett-tatooine

Od dłuższego czasu wiadomo, iż pierwszy serial aktorski Star Wars w dużym stopniu oddawać ma ducha Oryginalnej Trylogii. Możliwe jednak, iż zapoznawanie się z nowym elementem świata Gwiezdnych Wojen będzie przypominać doświadczanie pierwszych filmów serii bardziej dosłownie, niż podobny zwrot mógłby sugerować. Jeśli bowiem wierzyć nowym doniesieniom, w The Mandalorian odwiedzimy między innymi pewną pustynną planetę i zobaczymy kilka znanych już twarzy.

Oczywiście należy pamiętać, że wszystko, co następuje poniżej, to jedynie niepotwierdzone przez jakiekolwiek oficjalne źródła plotki i jak bardzo prawdopodobne by się nie wydawały, podchodzić do nich należy ze sporym dystansem.

Akcja serialu Jona Favreau podobno ma toczyć się w głównej mierze na Tatooine i to właśnie ten świat mogliśmy oglądać już na licznych zdjęciach z planu, które przedostały się do sieci. Poza tym w The Mandalorian pojawić ma się między innymi planeta o nieznanej na ten moment nazwie, przypominająca po części Endor, a po części Kashyyyk.

Co więcej, mamy rzekomo zobaczyć postacie, które już wcześniej pojawiły się w odległej galaktyce. Oczywiście na ekranie nie ukażą się bohaterowie pokroju Luke’a, Lei czy Hana, ale za to możliwe, że ponownie ujrzymy łowców nagród debiutujących w Imperium kontratakuje. Według doniesień, zgodnie z przyjętą przez nas interpretacją jednego z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Jona Favreau na Instagramie, w serialu pojawić ma się droid IG-88, któremu głosu użyczy najprawdopodobniej Taika Waititi. Podobno nie zabraknie także Bosska (w nowym kostiumie), u boku którego pojawić mają się także inni Trandoshanie, Dengara i Zuckussa. Na razie nic nie wiadomo na temat potencjalnej obecności 4-LOMa.

Podobny obraz
Zdjęcie z planu Epizodu V – od lewej: Dengar, IG-88, Boba Fett, Bossk, 4-LOM, Zuckuss.

Mówi się również, że w The Mandalorian pojawią się związani z Tatooine Jawowie, którzy w jakiś sposób – najpewniej poprzez sprzedanie albo mniej lub bardziej dobrowolne oddadnie zebranych odpadów – pomagą tytułowemu bohaterowi. Niewykluczone też, że gdzieś w kadrze przewiną się Tuskeni.

Pierwszy serial aktorski Star Wars trafi do dystrybucji za pośrednictwem nowej platformy streamingowej Disneya (Disney+) pod koniec tego roku. Pierwszy zwiastun projektu Jona Favreau powinniśmy zobaczyć w czasie zbliżającego się nieubłaganie Star Wars Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.