Fanmade

„Battle of the Dreadnoughts” – fanowski filmik przedstawiający bitwę kosmiczną

Battle-of-dreadnoughts

Na youtube’owym kanale EckhartsLadder parę dni temu pojawił się fanowski filmik, który przedstawia kilkuminutową bitwę kosmiczną pomiędzy okrętami Imperium i Nowej Republiki – możemy obserwować starcie toczone przez Eclipse Super Star Destroyer oraz Viscount Class Star Defender.

Scena inspirowana gwiezdnowojennymi Legendami została zmontowana i opracowana przez właściciela kanału EC Henry, który stworzy więcej podobnym materiałów, jeśli zainteresowanie nimi okaże się znaczące.

Tymczasem możemy jedynie zachęcić Was do zapoznania się z krótkometrażowym filmem i zostawienia pod nim łapki w górę, jeśli przypadnie Wam do gustu:

Jeżeli interesujecie się statkami odległej galaktyki, być może warto również zajrzeć do naszego najnowszego artykułu na temat pojazdów z różnych er uniwersum Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.