Filmy

Przecieki dotyczące roli Kylo Rena w Epizodzie IX

Kylo-Ren-IX

Star Wars Celebration Chicago i panel poświęcony Epizodowi IX zmierzają do nas wielkimi krokami (to już w ten piątek!), więc nie powinno nikogo dziwić, że i plotek zza kulis oraz wycieków fabularnych pojawia się (i będzie pojawiać) coraz więcej. Dwa dni temu niejaki JediPaxis, korzystający dotąd ze sprawdzonych źródeł informacji, podzielił się na forum Reddita nowymi, dość kontrowersyjnymi detalami dotyczącymi Kylo Rena i jego historii w nadchodzącym filmie.

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ POTENCJALNE SPOILERY Z EPIZODU IX!

Jak się okazuje, Kylo Ren nadal jest rozdarty pomiędzy Jasną a Ciemną stroną Mocy. Może to trochę dziwić w kontekście Ostatniego Jedi, gdzie mogliśmy oglądać coraz głębsze popadanie w mrok młodego Solo. Poza borykaniem się ze swoją moralnością, Rena będą dręczyły jeszcze uczucia względem Rey, a źródło wycieków określa to wręcz jako… miłość. Podejrzewam, że będzie to jednak jednostronne uczucie – konkretnie z dwóch powodów. Po pierwsze, sam J.J. Abrams na etapie Przebudzenia Mocy wspominał, że w najnowszej trylogii zabraknie klasycznego romansu, który przewijał się w poprzednich trylogiach (Anakin i Padmé oraz Han i Leia). Co więcej, do głosu ponownie dochodzi Epizod VIII, gdzie pod koniec filmu Rey wyraźnie nie jest zainteresowana dalszym rozwojem relacji z Kylo i rozumie, że nie jest w stanie mu pomóc. 

Ponadto Kylo ma poszukiwać istoty (albo wręcz być do niej wzywanym) zwanej Wyrocznią. Nie wiadomo, czy to imię robocze, czy rzeczywiste. Wyrocznia ma być dziwnym stworzeniem siedzącym na kamiennej głowie, należącej mimo wszystko do czegoś żywego – jej rysunek możecie zobaczyć poniżej. Koncept stworzenia może przywodzić na myśl niektóre z prac Ralpha McQuarriego

the-oracle-episode-ix-leaks.jpg

Wyrocznia znajduje się w bagiennym środowisku, więc bardzo możliwe, że to ta sama planeta, która niejednokrotnie przewijała się we wcześniejszych przeciekach. Autor wycieku ma także wrażenie, że istota ta może być swego rodzaju pasożytem żerującym na „rzeźbie”, na której się znajduje.

Jak naprawdę będzie wyglądał wątek Kylo Rena przekonamy się jednak dopiero w grudniu, kiedy będzie miała miejsce premiera Epizodu IX, stanowiącego zwieńczenie sagi Skywalkerów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.