Gry

“Star Wars Jedi: Fallen Order” ma być liniową grą akcji dla pojedynczego gracza

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order

Na forum ResetEra pojawiły się plotki dotyczące powstającej gry Star Wars Jedi: Fallen Order, za którą odpowiada studio Respawn Entertainment (twórcy m.in. serii Titanfall oraz Apex Legends).

Autor przecieku twierdzi, że gracze otrzymają w swoje ręcę tytuł o liniowej fabule (nie będzie to jednak typowe “chodzenie po sznurku”, strukrura gry ma być półotwarta). Co więcej, Jedi: Fallen Order tworzony jest na silniku Unreal Engine 4 – z pewnością jest to dobra wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość deweloperów należących do Electronic Arts jest “zachęcana”, by opierać swoje produkcje o silnik Frostbite (dość zawodny w przypadku gier niebędących shooterami).

Dalej dowiadujemy się, że zagramy z góry określonym protagonistą. Gra ma czerpać garściami z tytułów pokroju Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars: Jedi Knight oraz Uncharted. Postać będzie zwinna, ma charakteryzować się responsywnym sposobem poruszania się, zaś mechanika walki przypadnie do gustu między innymi fanom Sekiro: Shadows Die Twice.

Reżyserem produkji jest Stig Asmussen (odpowiedzialny za God of War 3), a pewne fragmenty wątku fabularnego są dziełem Chrisa Avellone’a, czyli scenarzysty gier Star Wars: Knights of the Old Republic II, Fallout 2 oraz Fallout: New Vegas.

Oczywiście pamiętajmy, że wszelkie przedstawione powyżej wieści to niepotwierdzone plotki, więc należy traktować je z przymrużeniem oka. Więcej o Jedi: Fallen Order dowiemy się z pewnością już niedługo, ponieważ 13 kwietnia (podczas tegorocznego Star Wars Celebration Chicago) odbędzie się panel poświęcony grze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.