Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” ma być liniową grą akcji dla pojedynczego gracza

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order

Na forum ResetEra pojawiły się plotki dotyczące powstającej gry Star Wars Jedi: Fallen Order, za którą odpowiada studio Respawn Entertainment (twórcy m.in. serii Titanfall oraz Apex Legends).

Autor przecieku twierdzi, że gracze otrzymają w swoje ręcę tytuł o liniowej fabule (nie będzie to jednak typowe „chodzenie po sznurku”, strukrura gry ma być półotwarta). Co więcej, Jedi: Fallen Order tworzony jest na silniku Unreal Engine 4 – z pewnością jest to dobra wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość deweloperów należących do Electronic Arts jest „zachęcana”, by opierać swoje produkcje o silnik Frostbite (dość zawodny w przypadku gier niebędących shooterami).

Dalej dowiadujemy się, że zagramy z góry określonym protagonistą. Gra ma czerpać garściami z tytułów pokroju Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars: Jedi Knight oraz Uncharted. Postać będzie zwinna, ma charakteryzować się responsywnym sposobem poruszania się, zaś mechanika walki przypadnie do gustu między innymi fanom Sekiro: Shadows Die Twice.

Reżyserem produkji jest Stig Asmussen (odpowiedzialny za God of War 3), a pewne fragmenty wątku fabularnego są dziełem Chrisa Avellone’a, czyli scenarzysty gier Star Wars: Knights of the Old Republic II, Fallout 2 oraz Fallout: New Vegas.

Oczywiście pamiętajmy, że wszelkie przedstawione powyżej wieści to niepotwierdzone plotki, więc należy traktować je z przymrużeniem oka. Więcej o Jedi: Fallen Order dowiemy się z pewnością już niedługo, ponieważ 13 kwietnia (podczas tegorocznego Star Wars Celebration Chicago) odbędzie się panel poświęcony grze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.