Gry

EA publikuje grafikę i logo „Jedi: Fallen Order”!

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-Respawn-Entertainment

Już za kilka dni, podczas tegorocznego Star Wars Celebration, poznamy pierwsze szczegóły nadchodzącej produkcji od studia Respawn Entertainment, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order. Tymczasem wydawca tytułu, Electronic Arts, opublikował w sieci niezwykle klimatyczną grafikę z wpisanym w nią logotypem gry.

Możecie zobaczyć ją poniżej:

Naszą ciekawość natychmiast wzbudziło urządzenie, które znajduje się w centralnej części obrazu. Na pierwszy rzut oka wygląda jak uszkodzony miecz świetlny, ale kształt jest na tyle niestandardowy, że ciężko nam w tej chwili spekulować odnośnie jego faktycznego przeznaczenia. Jedno jest pewne – wygląda świetnie.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje jesienią 2019 roku. Gwiezdnowojenny tytuł osadzony zostanie po wydarzeniach z Zemsty Sithów i przed tymi z Nowej Nadziei. Protagonistą będzie młody Jedi, który jakimś cudem uniknął konsekwencji związanych z wykonaniem przez klony Rozkazu 66. Nowa gra pojawi się na platformach PCPS4 oraz Xbox One.

Najnowsze przecieki zdradzają też, że produkcja skupiona będzie przede wszystkim na liniowej fabule.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.