Filmy

Wyciekł fragment muralu ze Star Wars Celebration inspirowany Epizodem IX

Celebration-2019-mural-saga

Niedawno publikowaliśmy na naszym facebookowym fanpage’u fotografię przedstawiającą mural, jaki znajduje się na jednej z sal, gdzie odbywa się tegoroczne Star Wars Celebration. Niesamowita grafika stanowi przekrój przez wszystkie najważniejsze produkcje ze świata Gwiezdnych Wojen, jednak jej fragment zawierający motyw związany z Epizodem IX został z oczywistych względów zasłonięty. Na niezawodnym Reddicie pojawił się jednak przeciek, który ujawnia nam to, co stanowiło dotąd tajemnicę.

Celebration-2019-mural-Episode-IX
Postaci z Epizodu IX ukazane są po prawej stronie, lewa odnosi się do Ostatniego Jedi

Oczywiście zrozumiałym jest, że grafika nie pokazuje zbyt wiele. Prawdziwe „mięsko” Lucasfilm pozostawił sobie na pierwszy zwiastun finału sagi Skywalkerów, który z całą pewnością ujrzymy już jutro, w trakcie panelu poświęconego filmowi.

Wygląd bohaterów zdaje się za to potwierdzać prawdziwość plakatu, jaki pojawił się w przeciekach z ubiegłego miesiąca. Ich stroje wyglądają niemal identycznie jak te, które widzieliśmy wcześniej.

Jesteście podekscytowani tym, co przyniesie Star Wars Celebration 2019? My zdecydowanie tak! Śledźcie nas na bieżąco, by mieć pewność, że nie ominą Was najważniejsze newsy.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.