Saga Star Wars

J.J. Abrams potwierdza: Ian McDiarmid powróci w „The Rise of Skywalker” jako Palpatine!

star-wars-the-rise-of-skywalker-palpatine

Opublikowany dziś na trwającym właśnie Star Wars Celebration pierwszy zwiastun ostatniego rozdziału sagi Gwiezdnych Wojen nie zdradził zbyt wiele na temat filmu. Mimo tego materiał pod sam koniec zasugerował bardzo istotny szczegół – w The Rise of Skywalker pojawi się Imperator Palpatine.

Pierwszym znakiem był oczywiście złowieszczy śmiech umieszczony w końcówce zapowiedzi, po której na scenę wkroczył nie kto inny, a sam Ian McDiarmid – aktor wcielający się w rolę legendarnego Sitha. Jakby tego było mało, jak donosi uczestniczący w wydarzeniu w Chicago dziennikarz magazynu Empire, udział złoczyńcy w filmie ostatecznie potwierdził współscenarzysta i reżyser Epizodu IX.

„Na wypadek, gdyby zwiastun (i pojawienie się McDiarmida!) okazał się niewystarczająco jednoznaczny, spytałem J.J. Abramsa i potwierdzam na 100%, że Palpatine powraca w The Rise of Skywalker. Jest bardzo podekscytowany i odrobinę nie dowierza, że obecność McDiarmida na planie nie wyciekła.”

Nieco później swój udział w filmie potwierdził na Twitterze także sam zainteresowany.

https://twitter.com/IanMcDiarmid_/status/1116784483892699142?fbclid=IwAR3B0aRuZbXIUGlWEVSLtiwMRSyJ6agHmGEsAs5dVoKZKWxmj9TS2vrIdrY

Epizod IX trafi do kin już w grudniu tego roku. Poza świeżo potwierdzonym Ianem McDiarmidem, na ekranie wystąpią między innymi Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega i Oscar Isaac, natomiast inni aktorzy, którzy podobnie jak odtwórca roli Palpatine’a wrócą do starych ról, to przede wszystkim Mark Hamill, Billy Dee Williams i zmarła przed dwoma laty Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.