Filmy

J.J. Abrams potwierdza przeskok czasowy między „The Last Jedi” a „The Rise of Skywalker” i opowiada o filmie

star-wars-the-last-jedi-the-rise-of-skywalker

Już od dłuższego czasu z różnych źródeł docierały do nas liczne doniesienia i spekulacje, według których pomiędzy Epizodem VIII a Epizodem IX miała wystąpić dość spora luka w czasie akcji, w przeciwieństwie choćby do ostatniej sytuacji, kiedy to Ostatni Jedi rozpoczynał się praktycznie w momencie zakończenia Przebudzenia Mocy. Wraz z debiutem pierwszej zapowiedzi i ogłoszeniem tytułu otrzymaliśmy jednak oficjalne potwierdzenie z najlepszego możliwego źródła.

Podczas panelu na Star Wars Celebration do kwestii odniósł się bowiem sam reżyser i współscenarzysta, J.J. Abrams, mówiąc co nieco o The Rise of Skywalker:

„Film nie zaczyna się zaraz po poprzednim. Upłynie trochę czasu. Ten film jest przygodą, na którą wyrusza cała grupa. Jedną z najwspanialszych rzeczy związanych z pracą przy filmie jest dynamika między wszystkimi postaciami. Te są razem niesamowite i nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczycie.”

Star Wars: The Rise of Skywalker trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.