Wydarzenia

Mark Hamill nie pojawi się na Star Wars Celebration

mark-hamill-interview-tallC

Wczoraj rozpoczęło się wielkie gwiezdnowojenne wydarzenie. Na najważniejszej imprezie związanej ze światem odległej galaktyki jednak zabraknie w tym roku jednej z najważniejszych osób. Okazuje się bowiem, iż na Star Wars Celebration Chicago nie mógł przybyć Mark Hamill.

„Chciałbym być z wami w Chicago – bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, którzy są właściwie jak rodzina. Jestem bardzo rozczarowany faktem, że nie mogę uczestniczyć w Star Wars Celebration. Wiem, że wszyscy przeżyją wspaniałe chwile i wzbogacą się o wiele przyjaźni oraz wspomnień, które przetrwają tak mniej więcej do lunchu.”

Wydawałoby się, że odtwórca roli Luke’a Skywalkera powinien wziąć udział w tak dużym wydarzeniu – szczególnie, że odgrywać będzie raczej dość istotną rolę w promowanym na Celebration i stanowiącym zwieńczenie sagi Star Wars Epizodzie IX. Aktor jednak pracuje przez cały tydzień, przez co niestety nie może pojawić się na imprezie.

Niewykluczone jednak, że mimo tego w pewnej formie go zobaczymy – jest wszak bardzo prawdopodobne, iż w czasie panelu poświęconego ostatniemu rozdziałowi filmowej serii zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun nadchodzącej części Gwiezdnych Wojen, w którym występ Luke’a Skywalkera nie jest wcale nieprawdopodobny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.