Seriale

Materiały z „The Mandalorian” ukazane podczas prezentacji Disney+

the_mandalorian_disney-2019
Tak prezentuje się Disney+ oraz oficjalne logo The Mandalorian

Wczoraj oficjalnie wystartowało Star Wars Celebration – najważniejsza gwiezdnowojenna impreza tego roku – w związku z czym od ubiegłego dnia wartkim strumieniem napływają do nas kolejne informacje oraz przecieki na temat przyszłych produkcji ze świata Star Wars, a tym razem swoje 5 minut dostał mocno wyczekiwany przez fanów The Mandalorian.

Jak dowiadujemy się tekstu opublikowanego na łamach The Hollywood Reporter, pierwszy materiał z serialu został zaprezentowany na pokazach dotyczących platformy streamingowej Disney+. Akcjonariusze wytwórni Disney mogli obejrzeć krótki teaser, który rzekomo ma także zostać udostępniony szerszej publice. Jego przetłumaczony opis znajdziecie poniżej:

„Klip przedstawia prawdopodobnie Mandalorianina odwróconego tyłem, stojącego na tle zaśnieżonego krajobrazu. Trzyma coś w ręce, później chowa to do kieszeni i rusza przed siebie. Jest odziany w pancerz, który designem przypomina średniowieczną zbroję rycerską. Pojawiają się ujęcia nowych planet, nowych ras i gatunków obcych, oraz nowych statków kosmicznych, ale, jak powiedział Jon Favreau, serial ma być znajomy dla widzów i łączyć się z całością [sagi Star Wars – przyp. red.].”

Jak wspomnieliśmy wcześniej, opisywane nagranie ma być zaprezentowane szerszej publiczności, a stanie się to niemal na pewno w trakcie Star Wars Celebration, które odbywa się w ten weekend. Panel poświęcony The Mandalorian zaplanowany jest na niedzielę (14 kwietnia).

Platforma Disney+, gdzie zadebiutuje pierwszy serial aktorski, ruszy w Stanach Zjednoczonych już 12 listopada tego roku. Niestety wciąż nie wiemy, kiedy usługa zostanie wprowadzona w Europie i Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.